Listopad 2011

Nové poznatky z blogu.cz

18. listopadu 2011 v 13:00 | KlaaЯa
Hello,

tak jsem se po dlouhé odmlce rozhodla prozkoumat ostatní blogy .... a co jsem zjistila? V podstatě skoro nic, novodobý celebrity neznám a moc blogů jsem ani navštívit nestačila, protože se objevil zase nějakej spamer, kterej si generuje na blogy nějaký kódy či co:


Tady vidíte, že zabere opravdu většinu stránky výpisů s novými články ...

No nic, tak to vypadá že já zase na chvíli brány serveru blog.cz opouštím a opět se vrhnu do svého studentského života.
Mějte se krásně

greetinx & hugs
Klaara

Pár slov k novýmu designu ..

16. listopadu 2011 v 16:34 | KlaaЯa
Po X měsících nastává změna dessu, v poslední době se mi začaly líbit barevný obrázky, tak jsem se to rozhodla dát i do dessu .... a mimochodem, z toho obdélníku na vás koukám já ...SLEDUJU VÁS !!! :) :)

Design č. 6 - Corey Taylor

16. listopadu 2011 v 16:26 | KlaaЯa

The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die

15. listopadu 2011 v 19:51 | KlaaЯa

I když na ženský vokály moc nejsem, její hlas se mi líbí, ačkoliv po poslechu jejich ostatních písniček jsem zůstala jenom u týhle ... Mimochodem, doufám že taky dospěju k délce vlasů jako má Taylor :))

Světe div se, I AM BAAACK !! (just for a while)

14. listopadu 2011 v 22:49 | KlaaЯa
Jak už název napovídá, jsem opět a poněkolikáté zpátky ...

Důvod je ten, že marodím (začínající - a doufám taky končící - zánět středního ucha ... žádná slast), tak jsem si na vás robátka vzpomněla a děláte mi celkem radost !! Od července jsem na blog nepřidala ani písmeno a i přesto návštěvnost celkem ujde a nějaký nový komentáře se taky vyskytujou, takže díky moc !! :)
Zítra mrknu na ostatní blogy ať jsem zase trochu v obraze kde co Miley nebo Bieber vyváděli a pak bych sem něco mohla taky mrsknout ... Byla v plánu nová podoba blogu, ale nějak se mi do toho nechce xP

Jinak stále ještě studuju - letos maturuju a proto na blogaření momentálně prostě čas nemám .... teď díky nemoci nastala vyjímka.

greetinx & hugs
Klaara