Květen 2010

Tattoo & piercing

31. května 2010 v 11:52 | Klaara
-.......
Čau,

no tak včera když jsem si tak prohlížela ty "zajímavé" blogy, narazila jsem na jeden článek, který byl o Avril Lavigne. respektive rozhovor s ní. Avril tam uváděla, že si chce nechat udělat nový tetování, až prý najde někoho, kdo jí nějakým určitým způsobem opět zasáhne do života a to tetování by prý mělo být na předloktí - velké srdce s vlajkou a jménem ... absolutně nechápu.
Když to vezmu ze svýho hlediska, tak některý druhy tetování absolutně nedovedu pochopit. Za prvý čínský znaky - líbí se mi, kdyby pro mě měl význam (třeba znak upřímnosti), tak bych si ho nechala vytetovat, jenom mě štve že čínský znaky má každej druhej. To je to samý jako drak - pěkný, ale taky to má plno lidí. No a za druhý jsou ty typy tetování, o kterých hovořila Avril - srdíčka, korunky, hvězdičky a podobný věci .. je to sice otázka stylu, ale dovedete si představit jak to bude vypadat až jí bude 30, 40 let? Kamarádka mi řikala že si chce nechat vytetovat na ruku srdíčko s korunkou - moje odpověď byla ťukání na čelo.  
Barevný tetování bych si sama nechat neudělala, ale u některých kreseb je to hezký ... dávám přednost černému. A jinak hlavně bych si nenechala vytetovat něco, co vidím někde v tattoo salonu (kdyby to nebyl ten můj "upřímnej" čínskej znak xD) ale navrhla bych si ho sama aby bylo originální. Rozhodně bych nebyla moc ráda, kdybych potkala někoho, kdo má stejný tetování jako já .... Třeba se mi líbí tátovo tetování (bez toho nápisu) - na levý ruce má vytetovanou injekční stříkačku, která má nahoře lebku a pod ní je nápis Gott mit uns. (Bůh s námi) Tetování je rozhodnutí na celý život, proto si to člověk musí pořádně rozmyslet a né si nechat vytetovat kde jakou krávovinu, která se mi líbí jenom proto, abych byla in. Zatím jediný co bych si nechala asi vytetovat, je buď ten znak, nebo nápis "You cannot kill what you did not create" - nevím proč, ale něco to pro mě už dlouhou dobu znamená. No a umístění by bylo nejspíš na lopatku.
Co se týče piercingu, tak jsem měla v nose a v pravém obočí, ale musela jsem to vyndat kvůli škole. Každopádně do toho obočí si ho chci nechat dát znova, i přesto že na mě máma řvala že vypadám jak feťák xD Noo a v poslední době se mi taky hodně líbí piercing ve rtu (mám na mysli tenhle):

Jenomže to je taky tak - když si to nechám udělat (a já beztak časem nechám - asi až dodělam školu teda) tak mě nejdřív doma seřve matka a potom - jdi s tím někam do práce .... pochybuju že holku s mým stylem zaměstnají někde v hotelu, kde mám teď praxe xD Tak ale naštěstí piercing se dá kdykoliv vyndat - s tetováním je to horší - táta si nechal jedno odstranit, má tam hnusný jizvy a čtvrtka toho obrázku mu zůstala .... proto já chci tetování někam, kde to nebude tak nápadný. Joo a ještě mě napadlo, co absolutně nechápu je to, když si někdo nechá vytetovat jméno svojí drahý polovičky ... když jsou spolu X let, tak jo, ale né když spolu chodí 3 měsíce xD
Teda to jsem se zase rozepsala .... :))

greetinx + hugs
Klaara

SlipKnoT

31. května 2010 v 8:17 | Klaara
-.......
-.......
-.......

KoRn - žánr

31. května 2010 v 7:53 | Klaara
"Nenávidím termín nu metal," tvrdí Fieldy, "jsme jednoduše kapela, která hraje rock. Nemáme zrovna radost, když nás někdo nazývá metalovou skupinou, jsme prostě Korn. Lidi rádi škatulkují, takže když jsme začínali, zrodil se prý nu metal. To bych opravil. Nu metal se zrodil, až když nás začali ostatní napodobovat. Dnes byste těžko označili Red Hot Chili Peppers jako funkovou kapelu, stejně jako Korn numetalovou. Nu metal je termín, který nic neříká." 

-.......

-.......


All Hope Is Gone booklet

30. května 2010 v 21:35 | Klaara
f7f22425892f8859f2bccaae6d13e6b3


KnoTi live

30. května 2010 v 21:08 | Klaara
Dost kvalitní fotky
-.......

Blogy (no to by mi z toho hráblo)

30. května 2010 v 20:29 | Klaara
-.......
Ahoj, tak se zase hlásím ...

už jsem z toho skutečně otrávená - ano, podle nadpisu jste jistě zjistili, že se to týká blogaření. Když se dívám na nejnovější články .... no to by jeden blil.
Kouknu a vidim - Rock in Rio - Miley Cyrus .. na jedný stránce tak 5x. Dále mě dostávají odkazy s nadpisem "Moje nahé fotky" jenom kvůli zvýšení návštěvnosti. No nejpřijde vám to trapný? Mě samotný kolikrát stačí, když se dostanu do prvních příček nejnovějších článků .... sice to výrazně zvýší momentální návštěvnost, ale ta bombardace reklamama ... no naštěstí se do předních příček nedostávám, takže od reklam mám prakticky pokoj.
Já osobně teda v životě nebudu mít převratnou návštěvnost .. důvod - nemám tady Miley Cyrus, Justina Biebera, Selenu Gomez a podobný z absolutně nepochopitelnýho důvodu "hot top" celebrity. Nu což, i když sem nechodí moc lidí, já si sem budu dávat co se líbí mě a ne to, co nesnášim jenom proto, abych tady měla 150 lidí denně.
No a dál mě dostávají takový ty blogy, který absolutně nemají žádnej dess (chápu když to někdo neumí - já taky nejsem zrovna expert) ale hlavně ty třpytivý obrázky na pozadí stránky nebo X různých animovaných obrázků ve volitelným boxu, že tam to menu skoro ani neni vidět a ještě víc jdu do kolen, když vidím že třeba všechno co maj blogeři na svých výtvorech je okopírováno z Wikipedie nebo Osobnosti.cz Přiznávam - jednou za čas si taky něco půjčím z jinýho blogu, ale za prvý to majiteli blogu oznamuju a za druhý píšu zdroj. A navíc na Wikipedii jsou už tolik známý a otřepaný informace, že Wikipedii prakticky skoro vůbec nepoužívám ...

Najdou se další blogy, který budou mít pořád to "něco" svýho, co je dělá originální, nebo zůstane tahle přesila "výše zmíněných" blogů??
Myslím že odpověď na tohle je jasná ....

greetinx + hugs
Klaara

Joey Jordison (Rob Zombie)

30. května 2010 v 19:10 | Klaara
-.......
-.......

Murderdolls - fotky ze studia

30. května 2010 v 18:53 | Klaara
-.......
3D rocking and recording